Phone: 022 78 38 00
Individuals Legal entities
Feedback

Careers

Contabil – casier

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare în domeniul financiar-economic;
  • Experiență profesională în calitate de contabil – casier;
  • Cunoștințe avansate de operare PC, experiență în utilizarea programului 1C și a pachetului de programe Microsoft Office;
  • Responsabilitate, exigență, punctualitate, capacitate de autoorganizare.

Responsabilităţi :

  • Completarea documentelor de casă și a deconturilor de avans;
  • Completarea registrului de casa în lei și înscrierea operațiunilor efectuate în baza documentelor primare;
  • Evidența și eliberarea formularelor de strictă evidență;
  • Evidența și repartizarea mașinilor de casă și control, precum și a registrelor M.C.C.;
  • Evidența și repartizarea ștampilelor persoanelor cu răspundere materială;
  • Emiterea și semnarea facturilor eliberate în țară aferent contractelor de asigurare;
  • Încasarea și eliberarea numerarului aferent operațiunilor economice întocmite.

Condiţii de muncă:

– Echipă tânără, prietenoasă şi profesională;

– Condiții confortabile de muncă;

– Pachet salarial motivant (salariul iniţial se va stabili în urma negocierilor).

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi sa expedieze CV-ul

la următoarea adresă de e-mail: dm.lareneg@eciffo

Ne rezervăm dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Operator / secția operațiuni

  • Studii medii de specialitate sau superioare în domeniul financiar-economic;

  • Importarea și prelucrarea informației;
  • Depistarea și eliminarea erorilor la importarea datelor ;
  • Verificarea rapoartelor lunare ale agenților persoane juridice și brokerilor în asigurări;
  • Importarea contractelor de asigurare și întocmirea borderourilor la agenți persoane juridice ți brokeri în asigurări.;
  • Realizarea modificărilor pe contractele de asigurare la solicitarea Oficiilor teritoriale;
  • Evidența și arhivarea contractelor de asigurare.

Direcția Resurse umane

Tel.: 0 794 056 72

e-mail: dm.lareneg@rh