Tel.: 022 78 38 00
Persoane fizice Persoane juridice
Feedback

Cariere

Office Manager

Cerinţe faţă de candidat:

  • cel puțin un an experienţă pe un post similar sau care necesită cunoașterea lucrărilor de secretariat; experienţa în domeniul asigurărilor constituie un avantaj;
  • abilităţi de comunicare, atenţie distributivă, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • abilităţi avansate în lucru cu programele Microsoft;
  • operarea cu tehnica de birou: fax, scaner etc.
  • persoana amabilă, sociabilă, pro-activă, cu iniţiativă, dinamică, orientată pe rezultat, cu abilităţi organizatorice şi spiritul de a lucra în echipă;
  • foarte bună cunoaştere a limbii române, rusă (scris si vorbit), cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj.

Responsabilităţi :

  • preluarea şi transmiterea apelurilor telefonice şi mesajelor electronice;
  • informarea/consultarea apelanţilor şi vizitatorilor despre companie şi produsele acesteia;
  • primirea, înregistrarea şi distribuirea corespondenţei de intrare;
  • redactarea şi expedierea corespondenţei de ieşire;
  • participarea la elaborarea actelor interne ale companiei;
  • organizarea şedinţelor, conferinţelor;
  • asigurarea protocolului;

Condiţii de muncă:

– Echipă tânără, prietenoasă şi profesională;

– Condiții confortabile de muncă;

– Pachet salarial motivant (salariul iniţial se va stabili în urma negocierilor).

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi sa expedieze CV-ul

la următoarea adresă de e-mail: dm.la1576137445reneg1576137445@ecif1576137445fo1576137445

Ne rezervăm dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Consultant în asigurări

  • Absolvent de liceu, colegiu, facultate;
  • Experienţă în vânzări;
  • Capacităţi de comunicare şi convingere;
  • Aptitudini de utilizare PC.

Responsabilităţi:

     Prestarea şi promovarea produselor de asigurare.

Beneficii:

  • Grafic flexibil de muncă;
  • Acces intr-un colectiv dinamic si profesionist;
  • Posibilitatea de a câştiga un salariu motivant.

Direcția Resurse umane

Tel.: 0 794 056 72

e-mail: dm.la1576137445reneg1576137445@rh1576137445