Tel.: 022 78 38 00
Persoane fizice Persoane juridice
Feedback

Cariere

Consultant în asigurări OT ”Bălți”

cu locație în or. Sîngerei

Cerinţe faţă de candidat:

  • Experienţă în vânzări;
  • Capacităţi de comunicare şi convingere;
  • Aptitudini de utilizare PC.

Responsabilităţi:

     Prestarea şi promovarea produselor de asigurare.

Beneficii:

  • Grafic flexibil de muncă;
  • Acces intr-un colectiv dinamic si profesionist;
  • Posibilitatea de a câştiga un salariu motivant.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresele de e-mail:

dm.la1556281586reneg1556281586@ucar1556281586.ealo1556281586cin1556281586, dm.la1556281586reneg1556281586@unae1556281586tnum.1556281586anait1556281586at1556281586

sau să telefoneze: 0 794 056 41, 0 794 043 83

Consultant în asigurări

  • Absolvent de liceu, colegiu, facultate;

Beneficii:

Direcția Resurse umane

Tel.: 0 794 056 72

e-mail: dm.la1556281586reneg1556281586@rh1556281586